אריה גולדמן

אריה גולדמן

October 5, 2023 0 By anonymous poster

שם : אריה גולדמן
שנת לידה : 1979
מגורים אחרונים : רמלה
מהות העבירה : אונס ומעשים מגונים בקטינים בני 9-13
גזר דין : 16 שנות מאסר
תאריך גזר הדין : מאי 2001

סיפור אישי
אריה גולדמן, חובש ומאבטח מרמלה, שוחרר בעבר מהצבא על פרופיל נפשי, אבל למרות זאת הוא הועסק כמאבטח וחובש בבית ספר . מואשם כי ביולי 99′, כאשר הגיע נער בן 14 יחד עם שני חבריו למרכז המסחרי ברחוב ויצמן ברמלה, פגש אותו גולדמן ושכנע אותו ללכת עמו לכיוון בית הכנסת. כאשר הנער סירב ואף ניסה להימלט ממנו, תפס אותו גולדמן, משך אותו בחולצתו ואיים עליו כי אם ינסה לברוח ממנו פעם נוספת יכה אותו. לאחר מכן הכניס גולדמן את הנער לחדר בבית ספר, שם הכין מזרון מבעוד מועד, פשט את בגדיו ואנס אותו. שבוע לאחר מכן שוב פגש גולדמן את אותו הנער, חיבק אותו בכוח והוביל אותו לבית הספר. שם הכריח אותו להתפשט ולבצע בו מין אוראלי. גולדמן איים עליו כי אם לא יעשה זאת, יספר על כך לכולם. כמו כן, הוא איים עליו כי יכה אותו אם יספר על האונס. לאחר מקרה זה חזר גולדמן על המעשים פעמים רבות עם אותו נער, בבית הספר ובסוכה בגן ילדים, תוך שהוא ממשיך לאיים עליו כל אותה עת.

במקרה אחר הוא מואשם כי במהלך עבודתו כחובש ומאבטח בבית ספר עצמאות ברמלה, יצא לטיול שנתי שם הכיר נער בן 14 וקשר עמו קשרי ידידות. כאשר חזרו מהטיול הגיע גולדמן לביתו של הנער והזמין אותו לטייל עמו. לאחר שהשניים בילו במשחק כדורגל משותף הוא החל לבצע מעשים מגונים בנער. כאשר הנער אמר לו שהוא לא מעוניין לקיים אתו יחסי מין הוא ניסה לשכנע אותו והוביל אותו לבניין סמוך. שם אמר לו גולדמן שהוא “אוהב אותו”, אך הנער סירב לקיים יחסי מין. כמה חודשים לאחר מכן נכנס אתו שוב גולדמן לבניין, והפעם אנס אותו. באישום אחר פגש ילד בן 9, הוביל אותו לגן ילדים, הכניס אותו לחדר השירותים במקום, ואנס אותו. במקרה נוסף פגש גודלמן נער בן 15 והחל לשוחח עמו על סרטים פורנוגרפיים, הוביל אותו אל מאחורי בית הספר מענית ברמלה, וביקש ממנו להוריד את מכנסיו. כאשר הנער עשה זאת, ניסה גולדמן לבצע בו מעשים מגונים, אולם הנער ניסה להתלבש. גולדמן מנע זאת ממנו, השכיב אותו על הרצפה וביצע בו מעשים מגונים. במקרה אחר הוא מואשם בביצוע מעשים מגונים בילד בן 11.

גודלמן טען כי נפל קורבן לתקיפה מינית בילדותו וכי הוא חייב לעבור טיפול. “בלי טיפול לא אשתחרר בחיים מהכלא. גם אני הייתי קורבן לתקיפה מינית בילדותי ואני צריך טיפול כמה שיותר מהר”. אחותו סיפרה לבית המשפט כי אחיה סובל מבעיות נפשיות ופיגור שכלי. גולדמן הודה ב-38 מקרים נוספים, אולם קרובי המשפחה של הילדים שנפלו קורבן למעשיו מסרבים לשתף פעולה עם המשטרה. עורך דינו אמר “מדובר באדם שהוא ברמה של ילד, עד היום הוא לא יודע את שמי. הוא נפלט מכל המסגרות הקיימות וגם בעבירות שביצע חשב שמדובר במשחקי ילדות”.

כתבות על העבריין