אריה הכט

אריה הכט

October 5, 2023 0 By anonymous poster

שם : אריה הכט
שנת לידה : 1952
מגורים אחרונים : כפר סבא
מהות העבירה : אונס וביצוע מעשים מגונים בילדות בנות 7-9
גזר דין : 6.5 שנות מאסר
תאריך גזר הדין : מאי 2011

סיפור אישי
אריה הכט, תושב כפר סבא, הוא פדופיל סדרתי. בשנת 2007 ניצל הכט יחסים קרובים עם זוג חבריו, כדי לאנוס את בנותיהם ולבצע בהן שורה של מעשים מגונים. הכט נאשם בתשעה אישומים שונים, לפיהם ניצל הזדמנויות שונות בטיולים כדי לבצע את המעשים בילדות קטנות בנות 8 ו-9. הכט גם נהג לבצע את המעשים כשהבנות הגיעו לבקר את משפחתו ואת בנו שהיה חבר שלהן. באוגוסט 2002, במהלך טיול לכנרת, הוא ביצע מעשים מגונים בילדה בת התשע כשהוא מנצל את המשחק במים כדי לבצע בה את המעשים, מבלי שהוריה יבחינו בכך. בדצמבר 2002, במהלך טיול, הבחינה האחות הקטנה שהייתה אז בת שמונה, כי האופניים שלה נעלמו. הוא הציע לה לצאת ולחפש אותם עם מכוניתו. כשהיו במקום מבודד, הוא הושיב אותה על רגליו ואנס אותה. במקרה אחר הגיע הכט לבית משפחת הבנות כשהייתה בדירתם הצפה, וכאשר ניגשה האם לחצר כדי לטפל בהצפה, ביצע מעשים מגונים בבתה.

כמה שנים לאחר מכן, במהלך המשפט העידו שתי האחיות, אך פרקליטות מחוז מרכז החליטה לחתום על הסדר טיעון, בעקבות קשיים בראיות וסתירות שהתגלו במהלך המשפט. במסגרתו הודה הכט בשתי עבירות של אונס וארבע עבירות של מעשים מגונים בשתי אחיות. הוא היה אמור להיכלא לשש שנים וחצי. הפרסומים על משפטו הביאו לכך ששבוע לפני החתימה על הסדר הטיעון עוד שתי אחיות התירו את קשר השתיקה והגישו נגדו תלונה במשטרה. המתלוננות החדשות נגד הכט היו בעת המעשים בגילאי גן ובכיתה א’ וכיום הן בגירות. הן הגיעו לתחנת המשטרה באריאל וסיפרו כי הכט, שבנו למד עם אחת מהן בגן, נהג לקחת אותן לחוות סוסים באזור העיר ושם אנס אותן. במהלך המשפט, התיר בית המשפט להכט לצאת מביתו בשעות היום לצרכי עבודה, אך בלילות הוא נדרש להיות בביתו.

בכתב האישום נכתב כי הוא הכט ביצע את המעשים “לצורך סיפוק וגירוי מיני, תוך שהוא מנצל את גילן הרך ותמימותן ואת האמון הרב שנתנו בו הן והוריהן – שהתירו להן לשהות במחיצתו”. אחד מסעיפי האישום נגד הכט מתאר כי ב-1999 נסע עם בנו יחד עם אחת מהמתלוננות, ואז הושיט יד אל רגליה של הילדה שהייתה אז כבת שמונה. כשזו ביקשה ממנו לחדול ממעשיו, שאל אותה אם יוכל לגעת בה מעל תחתוניה והיא השיבה בחיוב. במקרה אחר באותה התקופה מתאר כתב האישום כי בעת שאחת המתלוננות הייתה במרתף ביתו של הכט, במהלך משחק מחבואים עם בנו, הושיב אותה על ברכיו וביצע בה מעשה מגונה. מקרים אחרים מתארים כי במשך כמה פעמים, כשנסע עמה במכוניתו, נהג הכט להושיבה לצדו ואז נגע באיבר מינה.

כתבות על העבריין