ציון משה

ציון משה

November 2, 2023 Off By anonymous poster

שם : ציון משה
שנת לידה : 1956
מגורים אחרונים : כפר סבא
מהות העבירה : מעשי סדום ומעשים מגונים בקטינה בת 4 במשך עשור
גזר דין : 8 שנות מאסר
תאריך גזר הדין : נובמבר 2011


סיפור אישי
ציון משה, תושב כפר סבא, הוא פדופיל. משה נהג לבצע מעשי סדום ומעשים מגונים באחיינית שלו במשך 12 שנים מאז שהייתה בת ארבע. כתב האישום מגולל שורה ארוכה של עבירות מין שביצע הדוד באחייניתו. באחד המקרים, צפו השניים יחד בטלוויזיה בביתה של המתלוננת, אז הכניס הדוד את ידו מתחת למכנסיה ומישש את איבר מינה. במקרה אחר, אילץ אותה לבצע בו מין אוראלי. כמו כן, נהג משה לבצע מעשים מגונים בילדה בעת שהשגיח עליה ועל ילדים נוספים, כאשר שיחקו בחדר המשחקים של המשפחה – וגם כאשר החזיר אותה לביתה לאחר ששמרה על בני משפחתו. במקרה אחר, כאשר ביקרה בביתו, הקרין בפניה סרט פורנוגרפי, וגם אז ביצע בה מעשה מגונה. מכתב האישום עולה עוד כי כאשר הייתה המתלוננת בת 15, ביצע בה משה מעשה סדום, בעת שלנו בבית מלון בחופשה משפחתית.

על המעשים סיפרה לראשונה לבן זוגה, כיום בעלה, כאשר הייתה בת 17. “ישבנו בים”, היא משחזרת. “לקחתי מקל שמצאתי על החוף וכתבתי על החול ‘נאנסתי’. לא יכולתי יותר, זה התפוצץ”. גם לאחר מכן לא אזרה אומץ להתלונן במשטרה, וגם לא סיפרה לאביה – אלא רק לאמה. את התלונה במשטרה הגישה לפני חמש שנים. “הוא סיפר לדודה שלי על מה שהוא עשה, אבל במשך שנים דודתי המשיכה להיות אתו בקשר ולא ידעתי על זה. אחרי שנים, כשבעלי סיפר לאבא שלי, שלא ידע בכלל על המעשים, הם גילו שהוא עדיין מתגורר איתה, ושאחות נוספת של אמא שלי יושבת איתם בבית – כאילו שכלום לא קרה”. לאחר מכן אביה ובעלה לחצו עליה להגיש תלונה במשטרה.

במהלך המשפט הכחיש משה את האישומים נגדו, ובמהלך עימות שנערך בינו לבין מתלוננת טען שמדובר בשקרים. השופטים קבעו שגרסת המתלוננת מהימנה. הם פסקו כי בכל המקרים שנאלצה לספר את גרסתה לאירועים, היא “סיפרה על כך באופן עקבי, תואם וקוהרנטי, לעניין, ללא דרמות וללא הפרזות מיותרות”. עוד כתבו השופטים כי המתלוננת לא ניסתה “לייפות את דמותה ולא טענה כי התנגדה לנאשם, וכי הלה כפה את עצמו עליה תוך שימוש באיומים או בכוח. היא הודתה בפשטות ובכנות כי התירה לנאשם לבצע בה את זממו, ובעת מעשה, גופה היה מתאבן ללא כל יכולת תגובה”. הם קבעו עוד, כי לו רצתה להעליל עליו, הייתה יכולה לטעון שהדוד אנס אותה. כמו כן, נמצאו חיזוקים לגרסתה, ולכן העדיפו אותה השופטים על פני גרסתו של משה.

כתבות על העבריין