רומן לוין

רומן לוין

November 2, 2023 Off By anonymous poster

שם : רומן לוין
שנת לידה : 1979
מגורים אחרונים : תל אביב
מהות העבירה : ניסיון חטיפה, התערטלות, הפרת צו ומעשה סדום בילדה בת 4
גזר דין : 11 שנות מאסר
תאריך גזר הדין : דצמבר 2017

סיפור אישי

רומן לוין הוא פדופיל בפיקוח. בשנת 1998 הוא ביצע מעשה מגונה בפני קטין וקיבל רק מאסר על תנאי. בשנת 2006 הוגש כתב אישום לבית המשפט המחוזי בתל אביב נגד לוין, שהתגורר באותה תקופה ברעננה, בגין חטיפה, ניסיון למעשה מגונה, וביצוע מעשה מגונה בפומבי בפני שתי קטינות. על פי כתב האישום לוין נסע ברכבו באחת הערים הגדולות במרכז הארץ, כשהוא מצויד באקדח המשמש אותו בעבודתו כמאבטח. לוין פגש בקטינה בת תשע והציג את עצמו כשוטר, אמר לה שישנו אדם חשוד המסתובב באזור ועל כן עליו לקחת אותה לתחנת המשטרה, ומשם תאסוף אותה אמה. הוא אחז בידה של הקטינה והוביל אותה לרכבו תוך כדי שהילדה מבקשת ממנו להתקשר לאמה באמצעות מכשיר הטלפון הנייד שלו. לוין עשה עצמו כאילו הוא מתקשר לאמה ומדבר איתה ואמר לה שאמא שלה הסכימה שהוא ייקח אותה לתחנת המשטרה. לוין הואשם כי הסיע את הקטינה לתחנת דלק סמוכה, חנה במקום מבודד והורה לה להוריד את תחתוניה. הקטינה הבינה כי הנאשם אינו שוטר, החלה לבכות וביקשה ממנו כי יחוס עליה ויחזירה לביתה. הנאשם הפסיק את מעשיו והחזיר את הילדה לביתה. במקרה אחר לוין הואשם כי פגש ילדות בנות 8, בדרכן חזרה מבית הספר. הוא עקב אחריהן, עד שנכנסו לבניין המגורים, נכנס אחריהן, פתח את רוכסן מכנסיו וחשף את איבר מינו בפניהן.

לוין נאסר למשך שלוש שנים ובשנת 2009 השתחרר והוצא לו צו פיקוח לתקופה של 4שנים בהם חל עליו איסור התחברות עם קטינות, הרחקה ממקומות כינוס יחודיים לקטינות כגון בתי ספר, מתנ”סים המפעילים חוגים לקטינות וכיו”ב וקבלת אישור קצין פיקוח למקום עבודה על מנת לוודא כי הנאשם לא יעבוד במקום בו הוא עלול ליצור קשר עם קטינות. בשנת 2010 בשעות הצהריים המוקדמות נסע לוין עם רכבו לפתח תקווה. בשלב מסוים הוא יצא מהרכב וכרך סוודר סביב מותניו והחל לטייל בין בתי הספר והגנים באזור. לוין הבחין בשתי קטינות בנות 7-8 הנכנסות לאחד הבניינים בסביבה. לוין צעד אחר הקטינות ובשלב מסוים כשהוא במרחק של מטרים ספורים מהן, כאשר הקטינות פתחו את דלת הכניסה לבניין, לוין רץ בעקבותיהן כאשר רוכסן מכנסיו פתוח, אך מוסתר על ידי הסוודר שכרך סביב חלציו. רגע לפני ההתערטלות, קצין פיקוח שתצפת עליו במקרה עצר אותו ומנע ממנו לפגוע בילדות.

קבע כי “מדובר בעבריין מין רצדביסט, בעל סטיה מינית פדופילית ואקסהיביציוניסטית, החוזר ומנסה לתקוף קטינות גם כאשר מוטל עליו צו פיקוח. ניכר בו קושי בשליטה על דחפיו המיניים והתוקפניים והינו הפכפך מאוד ואינו עקבי ואף מתקשה להכיר בחלקיו הסוטים והתוקפניים. לנאשם עולם פנימי ומיני רעוע ותפיסתו את העולם מעוותת ומלאת קיצוניות ופיצולים. וכך מנותחת אישיותו של הנאשם בחוות הדעת בהרחבה. לאחר שנשקלו הפקטורים הסטטים באשר למסוכנותו וכך גם הפקטורים הדינמיים, לרבות גורמי הסיכון, של המצאותו של הנאשם בקרבת קטינות ללא השגחה ופיקוח, נקבע כי כל אלה מצביעים על רמת מסוכנות גבוהה מאוד לרצדיביזם מיני”. בית המשפט פסק ללוין 3 שנות מאסר.

בשנת 2017 בית המשפט פסק ללוין עשר שנות מעשר ועשרה חודשים נוספים של מאסר בפועל, זאת לאחר שהורשע במעשה מגונה בכוח בקטינה בת כ-4 והפרת צו פיקוח. נוסף לכך נזגר עליו מאסר על תנאי ופיצוי למתלוננת בסף 80 אלף שקלים. על פי כתב האישום, לוין פיתה ילדה בת ארבע ששיחקה עם חבריה ברחוב באמצעות משחקים וסוכריות, והתקיף אותה מינית בנוכחות חבריה, בצריף נטוש שאליו הוביל את הילדים. אלא לוין תועד במצלמות האבטחה וקצינים מיחידת הפיקוח על עברייני מין זיהו אותו בסרטוני האבטחה. לידי הפרקליטות הגיע גם פתק שכתב לוין ונתפס בכיסו שבו כתב “לא להודות שזה אני בתמונות” לאחר שהבין שיעומת בחקירה עם תיעוד מצלמות האבטחה. בעת מעצרו טען לוין בנחישות: “לא עשיתי שום דבר, הייתי בבית הכנסת כל היום”. הוא סיפר כי עד השעה 16:00 נכח בשיעור בישיבה. את הטענה סתר רב הישיבה, שסיפר כי לוין יצא מהשיעור שעה לפני כן. כך מסר גם תלמיד נוסף בישיבה. בהמשך שינה לוין את גרסתו ומסר כי יצא באמצע השיעור לקחת כדור.