שלום אופוצ’ינסקי

שלום אופוצ’ינסקי

November 2, 2023 Off By anonymous poster

שם : שלום אופוצ’ינסקי
שנת לידה : 1957
מגורים אחרונים : אריאל
מהות העבירה : ביצוע מעשים מגונים
גזר דין : 5 שנים
תאריך גזר הדין : מאי 2008

סיפור אישי
אופוצ’ינסקי, תושב אריאל, נחשד בעבר בפדופיליה ואף התקיימה בעניינו חקירה משטרתית אך הוא הצליח לחמוק מאישום. אופוצ’ינסקי הזמין שני ילדים בני עשר למשחק קלפים בביתו. משהגיעו הוא הגיף את התריסים, נעל את הדלת וביצע בהם מעשים מגונים. במקרה אחר הוא משך את שני הילדים למיטתו, שם דרש מהם להתפשט וביצע בהם מעשים מגונים. אופוצ’ינסקי איים על הילדים כי אם לא יסכימו לדרישותיו הוא לא יקנה להם מתנות וביקש מהם שיכירו לו ילדים נוספים. אופוצ’ינסקי קיים יחסי מין עם ילדים נוספים בני 8-14.

שניים מהילדים איתם הוא קיים יחסי מין ביקשו ממנו דמי שתיקה. באחת מהפעמים שהילדים ביקשו כסף, אופוצ’ינסקי שכר בלש פרטי כדי לתעד את האירוע ולאחר מכן פנה אל הילדים ודרש מהם את הכסף בחזרה אחרת יתלונן במשטרה על סחיטה. לאחר שהילדים החזירו לו את הכסף, התגאה אופוצ’ינסקי בהישגיו וחשף בפני החוקר את העבר המיני שלו. החוקר הקליט באופן סמוי את אופוצ’ינסקי והעביר את החומר לתוכנית “שומר מסך” בערוץ 10.

בטרם שידור התוכנית “שומר מסך”, בית המשפט השלום הטיל צו איסור פרסום על שם משפחתו של הפדופיל לבקשת המשפחה אך בית המשפט המחוזי בת”א ביטל את הצו וקבע שחיוני וחשוב ששמו של הפושע יתפרסם במלואו לשם הרתעה, וזאת על מנת למנוע מקרים נוספים של פגיעה בילדים כאלו בעתיד, וכמו כן כדי שילדים שנפגעו ירגישו שיש להם לאן לפנות וכדי להביאם להתלונן. באחת הקלטות ששימשו כראיות בידי התביעה הודה אופוצ’ינסקי במשיכה בלתי נשלטת לקטינים ואף הביע את דעתו כי גם אם ירצה עונש מאסר ממושך, יסרב לקבל טיפולים בכלא וימשיך במעשיו לאחר מכן.

כתבות על העבריין