יניב קקון

יניב קקון

October 5, 2023 0 By anonymous poster

שם : יניב קקון
שנת לידה : 1984
מגורים אחרונים : כרמיאל
מהות העבירה : אינוס, מעשה סדום ומעשים מגונים בבנות 15 ו-16
גזר דין : 7 שנות מאסר
תאריך גזר הדין : יוני 2018

סיפור אישי

יניב קקון, כוכב הריאלטי ‘רוקדים עם כוכבים’, ביצע עבירות מין בנערות בנות 15 ו-16. שנת 2017 הגישה אחת מתלמידותיו של קקון, אותה לימד במשך שלוש שנים תלונה למשטרת כרמיאל בטענה שאנס אותה.

על פי כתב האישום, קקון ביצע במתלוננת הראשונה, בת 15, מעשים מיניים “מספר רב של פעמים נישק הנאשם את מתלוננת א’ בפיה, תוך החדרת לשונו, נגע בגופה ובחזה כששניהם ללא לבוש, הניח את ידה על איבר מינו ושפשף באמצעותה את איבר מינו עד שהגיע לסיפוקו, התחכך עם איבר מינו באיבר מינה והגיע לסיפוקו על-גבי חלקי גופה השונים, והכל לשם גירוי וסיפוק מיניים. מספר רב של פעמים החדיר הנאשם את איבר מינו לפיה של מתלוננת א’, וכן מספר רב של פעמים החדיר הנאשם את אצבעותיו לתך איבר מינה של מתלוננת א’. את המעשים הנ”ל ביצע הנאשם בעודו שוהה עם מתלוננת א’ בסטודיו, וכן בעת  ששהה יחד עימה בבית מלון, הסמוך למקום של תחרויות הריקודים הסלוניים, בחוץ-לארץ. חלק מהמעשים בוצע שעה שבן זוגה לריקודים של מתלוננת א’, היה במקלחת או עת שישן עימם באותה מיטה”.

סיפור המקרה של המתלוננת השנייה בתיק, בת 16, פורט כתב האישום כך “בשנת 2010, במועד שאינו ידוע למאשימה, כשמתלוננת ב’ הייתה כבת 16 ולמדה אצל הנאשם, הוא הזמין אותה לצפות עמו בסרט, בבית אמו. במהלך הצפייה בסרט, נישק הנאשם את מתלוננת ב’ בפיה, לשם גירוי וסיפוק מיניים”. במקרה אחר, ביקש קקון ממתלוננת ב’ להגיע לסטודיו שלו ושם “נישק אותה בפיה והחדיר את לשונו לפיה, הפשיט אותה מבגדיה ונגע בגופה ובחזה. הנאשם חיבק את מתלוננת ב’ מאחור, הפשיל את מכנסיו ותחתוניו, התחכך בה וניסה להחדיר את איבר מינו לפי הטבעת שלה, כשהוא גורם לה לכאב. מתלוננת ב’ נרתעה קדימה בניסיון להתרחק מהנאשם, שאז הוא הרפה ממנה”.

בשני המקרים הורשע קקון גם במעשים, וגם בניסיון שיבוש הליכי משפט, לאחר שניסה להשפיע על החקירה שהתנהלה נגדו. בית המשפט המחוזי בחיפה הרשיע את קקון במסגרת הסדר טיעון בעבירות של אונס, מעשה סדום ומעשה מגונה בנוגע למתלוננת שהיתה בת 15 בעת ביצוע המעשים. בנוסף, הוא הורשע בניסיון למעשה סדום תוך ניצול יחסי מרות ומעשה מגונה בקטינה תוך ניצול יחסי מרות במתלוננת שהיתה בת 16 ב-2010, כשאירעו המעשים.

לאחר שנשקלו כל הטענות החליטו השופטים לגזור על קקון שבע שנות מאסר בפועל, מאסר על תנאי וכן פיצוי של 80 אלף שקלים לשתי המתלוננות. השופטים ציינו כי הקטינות יוכלו לתבוע גם באופן אזרחי. בכתב האישום כתב סגן נשיא בית המשפט אברהם אליקים כי הקורבנות “נתנו את ביטחונן ואמונן בקקון, שהיווה עבורן, מעבר להיותו מורה לריקוד, גם הבטחה לעתיד ורוד ולהגשמת חלומן בתחום הריקוד המקצועי. דא עקא, שהנאשם, במעשם הנפשעים, ניפץ חלום זה לרסיסים, תוך שהוא פוגע בשלומן הגופני והנפשי, ביטחונן, צנעת הפרט וכבודן של הקורבנות”.